48h. Zaginieni – od dziś na antenie Nowa TV

4 października 2021 | Newsy

Już dziś wieczorem na antenie stacji Nowa TV zadebiutuje nowy kryminalny serial 48h. Zaginieni. Produkcja ta opowie o policyjnej grupie operacyjnej ds. osób zaginionych, która ciągle musi mierzyć się z czasem, bowiem w przypadku ich spraw najważniejsze od zaginięcia jest te pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, żeby odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu.

Zobaczymy jak grupa operacyjna złożona z najlepszych specjalistów będzie pracować pod presją czasu, analizować dowody i relacje świadków, aby odnaleźć zaginionych całych i zdrowych.

Główną rolę w serialu gra Tadeusz Chudecki. Oprócz niego w obsadzie są także Magdalena Smalara, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus oraz Piotr Niemczyk.

48h. Zaginieni to serial codzienny, emitowanym od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Jego pierwszy sezon składa się z 80 44-minutowych odcinków. Każdy epizod opowie osobną, zamkniętą historię, w której nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.

Źródło: Nowa TV – facebook

ZOBACZ TEŻ  Green Eggs and Ham – zobaczcie pierwszy zwiastun animacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram