48h. Zaginieni – od dziś na antenie Nowa TV

}

Data: 4 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Już dziś wieczorem na antenie stacji Nowa TV zadebiutuje nowy kryminalny serial 48h. Zaginieni. Produkcja ta opowie o policyjnej grupie operacyjnej ds. osób zaginionych, która ciągle musi mierzyć się z czasem, bowiem w przypadku ich spraw najważniejsze od zaginięcia jest te pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, żeby odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu.

Zobaczymy jak grupa operacyjna złożona z najlepszych specjalistów będzie pracować pod presją czasu, analizować dowody i relacje świadków, aby odnaleźć zaginionych całych i zdrowych.

Główną rolę w serialu gra Tadeusz Chudecki. Oprócz niego w obsadzie są także Magdalena Smalara, Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus oraz Piotr Niemczyk.

48h. Zaginieni to serial codzienny, emitowanym od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Jego pierwszy sezon składa się z 80 44-minutowych odcinków. Każdy epizod opowie osobną, zamkniętą historię, w której nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.

Źródło: Nowa TV – facebook

ZOBACZ TEŻ  Green Eggs and Ham – zobaczcie pierwszy zwiastun animacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

  1. Kama

    Lubię ten serial ale nie mogę patrzeć na tę grubą komisarz. Nie lubię brzydkichludzi w tv.

    Odpowiedz
  2. Marysia

    Niestety obejrzałam do końca ,do odcinka 80 i wszystkich szlag trafia…Koniec wszystkich do wyjaśnienia chyba w sezonie 4, Zośka porwana, itd. nie będę wyjawiać tych fabuł, ale nie podoba mi się takie zakończenie bez końca…

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.