Emily w Paryżu – oficjalny zwiastun 2. sezonu

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą pełną zapowiedź 2. sezonu serialu Emily w Paryżu. W roli głównej powraca Lily Collins, która za tę rolę w pierwszej serii otrzymała nominacje do Złotego Globu.

Więcej frajdy. Więcej mody. Jeszcze więcej faux pas. Emily zaczyna czuć się pewniej w Paryżu, jednak w rezultacie pełnej namiętności nocy może wypaść z torów. Jej życie staje się coraz bardziej chaotyczne i skomplikowane, a z uporaniem się z problemami nie pomagają jej konsekwencje upojnej nocy z Gabrielem. Do tego na lekcjach francuskiego poznaje kolegę z ’emigracji’ znanego jako Alfie, który zarówno ją irytuje, jak i intryguje.

Emily w Paryżu opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć sympatię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Rig – Amazon zamawia nowy serial należący do gatunku horroru

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.