Gra o tron sezon 8. – oficjalny plakat finałowego sezonu!

22 marca 2019 | Newsy

HBO opublikowało oficjalny plakat nadchodzącego finałowego sezonu swojej hitowej produkcji. Widzimy dość ciekawe połączenie smoka Daenerys z kultowym Żelaznym Tronem, o który toczy się cała walka.

game of thrones season 8 poster iron throne drogon
screenrant

Poprzedni sezon zakończył się wędrówką armii Daenerys wraz z jej smokami do Westeros, gdzie Cersei została królową po śmierci swoich dzieci. W drodze jest także armia Nocnego Króla. Bitwa nadchodzi nieuchronnie.

Premiera sześcioodcinkowej finałowej serii już 14 kwietnia na HBO i HBO GO.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o silnych kobietach - top 10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram