Gra o tron będzie miała spin-offa!

9 czerwca 2018 | Newsy

j

Mamy oficjalne potwierdzenie HBO o tym, że zamówiło spin-off serialu Gra o tron. Będzie to prequel i jego akcja będzie się toczyć 1000 lat wcześniej. Zobaczymy przejście ze złotej Ery Herosów w mroczne wieki.

Za wyprodukowanie go odpowie  George R.R. Martin (twórca książek Gry o tron i współproducent serialu) oraz Jane Goldman. To właśnie ona wyreżyseruje odcinek-pilot. Jak się to sprawdzi, to będzie odpowiedzialna za cały sezon.

Czytamy, że:

tylko jedna rzecz jest pewna: od przerażających sekretów historii Westeros do prawdziwego pochodzenia białych piechurów, tajemnic Wschodu do Starków legendy … to nie jest historia, którą myślimy, że znamy.

Na uwagę zasługuje to, że pierwszy (i jak dotąd jedyny potwierdzony) spin-off prequel, zostanie napisany i poprowadzony przez kobietę, co zwiększa prawdopodobieństwo, że może on mieć kobiecą główną postać, co odróżnia ją od GOT.

Przypomnijmy, że trwają pracę nad aż pięcioma spin-offami serialu Gra o tron. Za pozostałe odpowiadają  Max Borenstein, Brian Helgeland, Carly Wray i Bryan Cogman.

Prequel najprawdopodobniej pojawi się w 2020 roku.

Źródło

ZOBACZ TEŻ  MTV Movie & TV Awards – sprawdź, kto wygrał!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram