w

Gra o tron będzie miała spin-offa!

game of thrones 77

Mamy oficjalne potwierdzenie HBO o tym, że zamówiło spin-off serialu Gra o tron. Będzie to prequel i jego akcja będzie się toczyć 1000 lat wcześniej. Zobaczymy przejście ze złotej Ery Herosów w mroczne wieki.

Za wyprodukowanie go odpowie  George R.R. Martin (twórca książek Gry o tron i współproducent serialu) oraz Jane Goldman. To właśnie ona wyreżyseruje odcinek-pilot. Jak się to sprawdzi, to będzie odpowiedzialna za cały sezon.

Czytamy, że:

tylko jedna rzecz jest pewna: od przerażających sekretów historii Westeros do prawdziwego pochodzenia białych piechurów, tajemnic Wschodu do Starków legendy … to nie jest historia, którą myślimy, że znamy.

Na uwagę zasługuje to, że pierwszy (i jak dotąd jedyny potwierdzony) spin-off prequel, zostanie napisany i poprowadzony przez kobietę, co zwiększa prawdopodobieństwo, że może on mieć kobiecą główną postać, co odróżnia ją od GOT.

Przypomnijmy, że trwają pracę nad aż pięcioma spin-offami serialu Gra o tron. Za pozostałe odpowiadają  Max Borenstein, Brian Helgeland, Carly Wray i Bryan Cogman.

Prequel najprawdopodobniej pojawi się w 2020 roku.

Źródło

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 13 reasons why end.w710.h473

13 powodów – będzie trzeci sezon! [i ogromne kontrowersje wokół tej decyzji]

shonda rhimer

Wiadomo, o czym będzie serial Shondy Rhimes [Chirurdzy, Skandal] w Netflix