Wiadomo, o czym będzie serial Shondy Rhimes [Chirurdzy, Skandal] w Netflix

9 czerwca 2018 | Newsy

j

Shonda Rhimes, amerykańska scenarzystka, producentka filmowa oraz reżyserka, w sierpniu ubiegłego roku, przeszła z ABC, z którym współpracowała przez wiele wiele lat, do Netflixa. Ten pięcioletni kontrakt może jej przynieść 300 milionów dolarów przychodu.

Jeśli ktoś nie zna jej nazwiska, to na pewno zna produkcje, za które była (jest) odpowiedzialna – Chirurdzy (Grey’s Anatomy) + spin-off Prywatna praktyka, Skandal, Sposób na morderstwo (bardziej znany pod tytułem How to get away with murder).

Od momentu przejścia do Netflixa była wyjątkowo cicho, głównie zbierała materiały, rozmawiała ze scenarzystami i twórcami.

W końcu wiemy, o czym będzie jej pierwszy serial w nowej stacji. Będzie on oparty o artykuł na temat Anny Delvey, autorstwa Jessiki Pressler.

Odkąd ukazał się 28 maja, stał się natychmiastowym, gorącym towarem, od razu kilku producentów chciało go mieć i zrobić na jego temat film lub serial.

Artykuł opowiada o niesamowitym wzroście i upadku obecnie niesławnej Anny Delvey (prawdziwe imię Anna Sorokin), która poprzez sieć kłamstw przebiła się, by stać się „dziewczyną” na nowojorskiej scenie społecznej. Miała nieświadomego partnera w swoim działaniu – byłego konsjerża Neffatariego „Neff” Davisa.

W październiku 2017 Sorokin, ktora twierdziła, że jest zamożną dziedziczką z Niemiec, została oskarżony o bycie oszustką, która okradała pieniądze z banków, firm i od przyjaciół. Została oskarżona o liczne kradzieże i  odbywa wyrok w więzieniu na Rikers Island. Nie przyznała się do winy.

Co o tym sądzicie? Zapowiada się dobrze? Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe produkcje Shondy, i ta okaże się sukcesem!

ZOBACZ TEŻ  Nowy serial postapokaliptyczny od Netfliksa - duńskie The Rain

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!