w

Wiadomo, o czym będzie serial Shondy Rhimes [Chirurdzy, Skandal] w Netflix

shonda rhimer

Shonda Rhimes, amerykańska scenarzystka, producentka filmowa oraz reżyserka, w sierpniu ubiegłego roku, przeszła z ABC, z którym współpracowała przez wiele wiele lat, do Netflixa. Ten pięcioletni kontrakt może jej przynieść 300 milionów dolarów przychodu.

Jeśli ktoś nie zna jej nazwiska, to na pewno zna produkcje, za które była (jest) odpowiedzialna – Chirurdzy (Grey’s Anatomy) + spin-off Prywatna praktyka, Skandal, Sposób na morderstwo (bardziej znany pod tytułem How to get away with murder).

Od momentu przejścia do Netflixa była wyjątkowo cicho, głównie zbierała materiały, rozmawiała ze scenarzystami i twórcami.

W końcu wiemy, o czym będzie jej pierwszy serial w nowej stacji. Będzie on oparty o artykuł na temat Anny Delvey, autorstwa Jessiki Pressler.

Odkąd ukazał się 28 maja, stał się natychmiastowym, gorącym towarem, od razu kilku producentów chciało go mieć i zrobić na jego temat film lub serial.

Artykuł opowiada o niesamowitym wzroście i upadku obecnie niesławnej Anny Delvey (prawdziwe imię Anna Sorokin), która poprzez sieć kłamstw przebiła się, by stać się “dziewczyną” na nowojorskiej scenie społecznej. Miała nieświadomego partnera w swoim działaniu – byłego konsjerża Neffatariego “Neff” Davisa.

W październiku 2017 Sorokin, ktora twierdziła, że jest zamożną dziedziczką z Niemiec, została oskarżony o bycie oszustką, która okradała pieniądze z banków, firm i od przyjaciół. Została oskarżona o liczne kradzieże i  odbywa wyrok w więzieniu na Rikers Island. Nie przyznała się do winy.

Co o tym sądzicie? Zapowiada się dobrze? Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe produkcje Shondy, i ta okaże się sukcesem!

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

game of thrones 77

Gra o tron będzie miała spin-offa!

ania, nie anna

Ania, nie Anna – znamy datę premiery 2 sezonu. Zobacz zwiastun