Lee Isaac Chung reżyserem Beef dla Netflix

}

Data: 31 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Nominowany do Oscara za film Minari reżyser Lee Isaac Chung podpisał umowę z platformą Netflix. Stanie za kamerą pilotażowego odcinka psychologicznego thrillera Beef.

Jeśli produkcja otrzyma zamówienie na pełny sezon to prawdopodobnie wyreżyseruje on całość. Beef na nowo łączy na planie Chunga i Stevena Yeuna. Obaj panowie spotkali się przy filmie Minari.

Beef jest koprodukcją Netflix i studia A24. Serial składać ma się z 10 półgodzinnych odcinków. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się na początku 2022 roku. Za Beef odpowiada Sung-Jin Lee.

Yeun wraz z Ali Wong wcielają się w głównych bohaterów. To para, której wybuch wściekłości doprowadził do nieprzyjemnego incydentu na drodze. Wydarzenie to odcisnęło na nich piętno i nieustannie wpływa na życie i zdrowie psychiczne pary prowadząc do obsesji.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Made for Love – nowe nazwisko w obsadzie komedii od HBO Max!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.