George R.R. Martin i Emilia Clarke potwierdzają serial o Jonie Snow

}

Data: 24 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Pierwsze informacje o nowym spin-offie Gry o tron opowiadającym o Jonie Snow ujrzały światło dzienne zaledwie kilka dni temu. Od tej pory w mediach huczało na ten temat. Wreszcie głos w tej sprawie zdecydował się zabrać sam George R.R. Martin.

George R.R. Martin twórca sagi Pieśń Lod i Ognia na podstawie, której powstał hitowy serial HBO Gra o tron, potwierdził w swoich mediach społecznościowych, że jest zaangażowany w powstanie nowego spin-offa. Pracuje on nad nim z Kitem Haringtonem, który w oryginalnej produkcji wcielał się w Jona Snowa.

Martin zdradził jak brzmi roboczy tytuł serii – to Snow.

Informacje o tym, iż projekt ten jest na etapie pierwszych prac scenariuszowych potwierdziła także Emilia Clarke odtwórczyni roli Daenerys. Zdradziła, iż rozmawiała na ten temat z Haringtonem i też powiedział jej, że pracuje nad nim i zaangażowany jest w niego od podstaw.

Na powrót Clarke do roli Daenerys nie mamy raczej co liczyć, bowiem postać ta została zabita przez Jona.

Gra o tron zakończyła się wygnaniem Snowa z Westeros. Prawdopodobnie więc spin-off (jeśli powstanie) opowie o tym jak Jon odnajdzie się za murem, jak dogada się z Dzikimi i jakich przygód się doczeka w tym niegościnnym świecie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hilary Duff powraca jako Lizzie McGuire!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.