Moses Ingram w obsadzie limitowanego serialu Lady in the Lake

}

Data: 24 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Moses Ingram, aktorkę którą kojarzyć możecie z serialu Gambit królowej czy Obi-Wan Kenobi otrzymała angaż w limitowanej serii Apple TV+ Lady in the Lake.

Ingram zastąpiła Lupitę Nyong’o, która to wcześniej została wybrana do głównej roli. Musiała z niej jednak zrezygnować. Oficjalny powód odejścia nie został podany.

Młoda aktorka wystąpi u boku Natalie Portman. Serial ten jest adaptacją powieści Laury Lippman. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiada Alma Har’el.

Ingram wcieli się w Cleo Sherwood, kobietę różnych zawodów, która jest także matką. Akcja serialu rozgrywać ma się w Baltimore w latach 60. ubiegłego wieku. Gospodyni domowa i matka Maddie Schwartz, w tej roli Portman, powraca do swojego dawnego zawodu – dziennikarki śledczej. Do tego kroku popycha ją pewne nierozwiązane morderstwo. Sprawa ta łączy ją z wspomnianą Cleo, matką zajętą domem i wieloma innymi pracami, będącą pasjonatką i zaangażowaną w rozwój progresywnego programu Baltimore’s Black.

Serial Lady in the Lake powstaje z myślą o plaftormie streamingowej. Która wykupi do niego prawa jeszcze nie wiadomo.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.