Park Jurajski: Obóz kredowy – zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 24 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dreamworks Animation prezentuje oficjalny zwiastun piątego, finałowego sezonu animowanego serialu Park Jurajski: Obóz kredowy, który swój początek wziął od pierwszego filmu z serii Jurassic World.

Obozowicze pragną wydostać się z niebezpiecznej wyspy pełnej dinozaurów, jednocześnie starajac się je uratować. Nasi bohaterowie są teraz na nowej wyspie, znajdującej się po przeciwnej stronie Isla Nublar. W piątym sezonie przybędzie na nią pan Kon, ojciec Kenjiego, co odnowi nadzieję na ratunek. W międzyczasie nikczemne plany Mantah Corp wychodzą na jaw. Jeden z obozowiczów oddziela się od reszty starając się działać na własny rachunek. Reszta w tym wypadku musi się zjednoczyć, aby pokonać zło, uratować dinozaury i nareszcie wrócić do domu.

Premiera finałowego sezonu 21 lipca.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun finałowych odcinków serialu Ozark

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.