w

For All Mankind – kosmiczna produkcja Apple TV+ dostanie 3. sezon

for all mankind 1595712787677

Apple TV+ jest pewna sukcesu i zdecydowała się dać zielone światło na produkcję trzeciego sezonu serialu For All Mankind. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że decyzję ta podjęto jeszcze przed premiera sezonu drugiego.

Akcja serialu rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której to ZSRR jako pierwszemu krajowi na świecie udało się lądowanie na księżycu. Stany Zjednoczone nie mogąc pogodzić się z tą porażką stają do kosmicznego wyścigu. Ich celem jest doprowadzenie do tego, aby to ich kosmonautka pierwsza stanęła na księżycu.

Wydarzenia w drugim sezonie rozpocząć mają się o dekadę później, w 1983 roku. Trwa Zimna Wojna, a napięcia między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR osiagają swoje apogeum.Ronald Regan jest prezydentem, a coraz większe ambicje eksploracji kosmosu grożą katastrofą, gdy rywalizujące ze sobą mocarstwa walczą o kontrolowanie miejsc na Księżycu bogatych w zasoby. Dojdzie do konfliktu, który może skończyć się nuklearną wojną.

W serialu występują Joel Kinnaman, Michael Dorman, Sarah Jones, Shantel VanSanten, Wrenn Schmidt i Jodi Balfour. Do obsady w drugim sezonie dołączają Cynthy Wu, Coral Pena oraz Casey W. Johnson.

Premiera 2. sezonu For All Mankind już 19 lutego 2021 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

hoops teaser e1595264270721

Rzut za trzy – animacja Netflixa anulowana po jednym sezonie

cobra kai season 3 details

Cobra Kai sezon 3. – Netflix prezentuje zapowiedź!