w

Cobra Kai sezon 3. – Netflix prezentuje zapowiedź!

cobra kai season 3 details

Nowy rok. Nowy sezon. Ci sami twardziele. Netflix prezentuje oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Cobra Kai, do którego w połowie tego roku przejął prawa od serwisu Youtube.

Nowy sensei w dojo Cobra Kai zwiastuje wybuch konfliktu z potrójną siłą. Stare rachunki wciąż pozostają niewyrównane. Cobra Kai nigdy nie umiera.

Sezon trzeci jeszcze w całości wyprodukowany został przez Youtube, które zrezygnowało z tworzenia seriali fabularnych. Netflix zrealizuje już w całości sezon czwarty, który dostał już zielone światło na produkcję.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

Premiera nowego sezonu już 8 stycznia 2021 roku.

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

for all mankind 1595712787677

For All Mankind – kosmiczna produkcja Apple TV+ dostanie 3. sezon

one day at the time

One Day At a Time ostatecznie skasowane!