Cobra Kai sezon 3. – Netflix prezentuje zapowiedź!

}

Data: 10 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Nowy rok. Nowy sezon. Ci sami twardziele. Netflix prezentuje oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Cobra Kai, do którego w połowie tego roku przejął prawa od serwisu Youtube.

Nowy sensei w dojo Cobra Kai zwiastuje wybuch konfliktu z potrójną siłą. Stare rachunki wciąż pozostają niewyrównane. Cobra Kai nigdy nie umiera.

Sezon trzeci jeszcze w całości wyprodukowany został przez Youtube, które zrezygnowało z tworzenia seriali fabularnych. Netflix zrealizuje już w całości sezon czwarty, który dostał już zielone światło na produkcję.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

Premiera nowego sezonu już 8 stycznia 2021 roku.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story: Double Feature – dwie pozaziemskie istoty na jednym plakacie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.