For All Mankind to amerykański serial science-fiction, który został wyprodukowany dla Apple TV+. Premiera tej serii miała miejsce 1 listopada 2019 roku i liczy obecnie dwa sezony, z których każdy posiada dziesięć odcinków. Produkcję trzeciego sezonu ogłoszono jeszcze przed premierą drugiego – premiera będzie mieć miejsce najprawdopodobniej w 2022 lub na początku 2023 roku.

Serial prezentuje świat, w którym globalny kosmiczny wyścig nigdy się nie zakończył. W alternatywnej rzeczywistości kosmonauta Aleksiej Leonow zostaje pierwszym człowiekiem, który stanął na Księżycu. Dodatkowo, Związek Radziecki kładzie nacisk na różnorodność, włączając kobiety w realizacje swych kolejnych misji. Wszystko to mobilizuje NASA do podjęcia szybkich działań, aby nadrobić zaległości, jak również zmusza Stany Zjednoczone do szkolenia kobiet oraz mniejszości, które były przez dziesięciolecia wykluczone z amerykańskiej eksploracji kosmosu.

Wśród obsady serialu znajdują się między innymi Joel Kinnaman, Michael Dorman oraz Wrenn Schmidt.

For All Mankind, serial stworzony przez Ronalda D. Moore’a, prezentuje nowy obraz zimnowojennej rywalizacji między ZSRR a Stanami Zjednoczonymi. Otrzymał on dwie nominacje do nagród – jedną za najlepszy nowy serial, natomiast drugą za najlepszy serial fantasy.