Firebite – AMC zamawia serial o wampirach i polujących na nich Aborygenach

}

Data: 27 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Jeśli nie macie jeszcze dość wampirycznego motywu, to AMC wychodzi Wam naprzeciw. Zamówiony został serial Firebite, w którym to zobaczymy jak pewni łowcy zapragną zniszczyć kolonię wampirów.

Zdjęcia do serialu obecnie powstają w Australii Południowej. Poznamy dwóch rdzennych mieszkańców Australii, którzy są myśliwymi. Nie polują jednak na zwierzęta, a na wampiry. Tyson, w tej roli Rob Collins i Shanika, w którego wciela się Shantae Barnes-Cowan przemierzają pustynne tereny w poszukiwaniu ostatniej kolonii wampirów.

Wampiry do Australii zesłane zostały przez brytyjskich kolonialistów w 1788 roku, aby wytępiły rdzenną populację. Ci co przeżyli znaleźli schronienie w podziemnych kopalniach i tunelach otaczających pustynne górskie miasteczko. Ich liczba ciągle rośnie, tak samo jak ich głód. Wojna jest nieunikniona. Czy tej dwójce uda się to co nie udało się legionom wojowników przed nimi?

W obsadzie serialu są także Yael Stone i Callan Mulvey. Warwick Thornton napisał scenariusz i reżyseruje wraz z Brendanem Fletcherem i Tony Krawitzem.

Firebite trafi na platformę AMC+ jeszcze w tym roku. Pierwszy sezon składać ma się z ośmiu odcinków.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Jurassic World w animowanej wersji od Netflixa, jest pierwsza zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.