Firebite – AMC zamawia serial o wampirach i polujących na nich Aborygenach

27 sierpnia 2021 | Newsy

Jeśli nie macie jeszcze dość wampirycznego motywu, to AMC wychodzi Wam naprzeciw. Zamówiony został serial Firebite, w którym to zobaczymy jak pewni łowcy zapragną zniszczyć kolonię wampirów.

Zdjęcia do serialu obecnie powstają w Australii Południowej. Poznamy dwóch rdzennych mieszkańców Australii, którzy są myśliwymi. Nie polują jednak na zwierzęta, a na wampiry. Tyson, w tej roli Rob Collins i Shanika, w którego wciela się Shantae Barnes-Cowan przemierzają pustynne tereny w poszukiwaniu ostatniej kolonii wampirów.

Wampiry do Australii zesłane zostały przez brytyjskich kolonialistów w 1788 roku, aby wytępiły rdzenną populację. Ci co przeżyli znaleźli schronienie w podziemnych kopalniach i tunelach otaczających pustynne górskie miasteczko. Ich liczba ciągle rośnie, tak samo jak ich głód. Wojna jest nieunikniona. Czy tej dwójce uda się to co nie udało się legionom wojowników przed nimi?

W obsadzie serialu są także Yael Stone i Callan Mulvey. Warwick Thornton napisał scenariusz i reżyseruje wraz z Brendanem Fletcherem i Tony Krawitzem.

Firebite trafi na platformę AMC+ jeszcze w tym roku. Pierwszy sezon składać ma się z ośmiu odcinków.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Jurassic World w animowanej wersji od Netflixa, jest pierwsza zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram