Jurassic World w animowanej wersji od Netflixa, jest pierwsza zapowiedź!

}

Data: 5 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix wraz z DreamWorks Animation podjęli nowy projekt jakim jest stworzenie serialu animowanego w świecie znanym nam z filmów Jurassic World i Jurassic Park. Serial ten będzie nosił nazwę Jurassic World: Camp Creaceous. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź tej produkcji.

Jego akcja ma bazować na wydarzeniach przedstawionych w filmie pełnometrażowym Jurassic World z 2015 roku, a więc ponownie będziemy mogli odwiedzić wyspę Isla Nublar. Poznamy grupę sześciorga nastolatków, którzy wybrani zostali do przeżycia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia. Mają spędzić czas w nowym obozie przygodowym, który znajduje się naprzeciwko Isla Nublar. Jednak jak zawsze coś dzieje się nie po myśli organizatorów. Dinozaury zaczynają siać spustoszenie na wyspie, a młodzi rekruci zostają sami. Muszą poradzić sobie w tym nieprzyjaznym dla nich świecie, a pomóc w tym mogą im obcy ludzie, którzy mieszkają na wyspie.

Jak na razie nie wiadomo kto udzieli głosu głównym bohaterom. Serial może mieć duży potencjał, bowiem wśród producentów znaleźć możemy Spielberga, Marshalla czy Trevorrowa. Scott Kreamer i Lane Lueras to showrunnerzy.

Serial na Netflixie ma się pojawić w przyszłym roku.

jurassic world camp cretaceous poster
collider

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Rojst – Netflix ogłosił produkcję 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.