w

Jurassic World w animowanej wersji od Netflixa, jest pierwsza zapowiedź!

collider

Netflix wraz z DreamWorks Animation podjęli nowy projekt jakim jest stworzenie serialu animowanego w świecie znanym nam z filmów Jurassic World i Jurassic Park. Serial ten będzie nosił nazwę Jurassic World: Camp Creaceous. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź tej produkcji.

Jego akcja ma bazować na wydarzeniach przedstawionych w filmie pełnometrażowym Jurassic World z 2015 roku, a więc ponownie będziemy mogli odwiedzić wyspę Isla Nublar. Poznamy grupę sześciorga nastolatków, którzy wybrani zostali do przeżycia jedynego w swoim rodzaju doświadczenia. Mają spędzić czas w nowym obozie przygodowym, który znajduje się naprzeciwko Isla Nublar. Jednak jak zawsze coś dzieje się nie po myśli organizatorów. Dinozaury zaczynają siać spustoszenie na wyspie, a młodzi rekruci zostają sami. Muszą poradzić sobie w tym nieprzyjaznym dla nich świecie, a pomóc w tym mogą im obcy ludzie, którzy mieszkają na wyspie.

Jak na razie nie wiadomo kto udzieli głosu głównym bohaterom. Serial może mieć duży potencjał, bowiem wśród producentów znaleźć możemy Spielberga, Marshalla czy Trevorrowa. Scott Kreamer i Lane Lueras to showrunnerzy.

Serial na Netflixie ma się pojawić w przyszłym roku.

jurassic world camp cretaceous poster 600x345
collider

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Suits – Mike powróci w finałowym, 9. sezonie serialu!

blank

Two Sentence Horror Stories – nowa antologia od The CW!