Kierunek: Noc sezon 2. – pełna zapowiedź serialu

}

Data: 28 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Belgijski niezwykle udany serial Kierunek: Noc powraca z nowym sezonem. Czy bohaterowie którzy w ostatniej chwili uniknęli śmierci i schronili się w bunkrze przed morderczymi promieniami słonecznymi, są naprawdę bezpieczni?

Kierunek: Noc opowiada historię lotu z Brukseli, który zamienia się w misję przetrwania ludzkości w obliczu kosmicznej katastrofy. Na Słońcu dochodzi do katastrofalnej w skutkach eksplozji wskutek której promienie słoneczne zabijają wszystko na swojej drodze. Pasażerowie i członkowie nocnego samolotu, który zostaje porwany próbują prześcignąć słońce i kierują się na zachód, aby pozostać w mroku. Jednak nie tylko promienie słoneczne im grożą, bowiem konflikty między pasażerami są również śmiertelnie niebezpieczne.

W końcówce pierwszego sezonu pasażerowie, którzy przeżyli znaleźli schronienie głęboko pod ziemią. Tam jednak przyjdzie zmierzyć im się z falą nowych kryzysów. Atmosfera w wojskowym bunkrze robi się coraz bardziej napięta.

Premiera 2. sezonu serialu Kierunek: Noc już 8 września 2021 roku – tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kierunek: Noc – polski aktor w belgijskim serialu od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.