Finalny zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

}

Data: 23 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon opublikował finalny zwiastun promujący serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, który to przeniesie nas do Śródziemia z Drugiej Ery.

Zrobiony z wielkim rozmachem serial rozgrywa się w Drugiej Erze Śródziemia, a więc tysiące lat przed wydarzeniami z filmowego Władcy Pierścieni. Budżet na pierwszy sezon wyniósł zatrważające 450 milionów dolarów.

Historia rozpocznie się od pokonania złego boga Morgotha i zniknięcia jego ucznia – Saurona. Galadriela zaś mści się na osobach, które zabiły jej brata.

Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych po majestatyczne lasy elfiego królestwa Lindon, przez zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenor po najdalsze zakątki mapy. Te królestwa i postacie stworzą spuściznę, która pozostanie jeszcze na długo po ich śmierci.

Premiera serialu 2 września na Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon Prime Video

ZOBACZ TEŻ  Undone – zwiastun 2. sezonu animacji Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.