Undone – zwiastun 2. sezonu animacji Amazona

}

Data: 5 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu animowanego dla dorosłych Undone. Podana została także data premiery produkcji.

Undone to surrealistyczny serial science fiction, którego główną bohaterką jest Alma. Kobieta ta ledwo uchodzi z życiem z wypadku samochodowego, po którym odkrywa u siebie nowe umiejętności – potrafi podróżować w czasie. Dzięki tym zdolnościom cofa się w czasie, aby odkryć prawdę o śmierci jej ojca i naprawić własne błędy z przeszłości.

W drugim sezonie Alma zda sobie sprawę, że przeszłość jej rodziny kryje jeszcze dużo tajemnic. Nikt jednak z członków jej rodziny nie chce poznać niewygodnej prawdy. Alma w końcu przekonuje do działania swoją siostrę Beccę, która również ma zdolność manipulowania czasem. Siostry wspólnie szukają odpowiedzi na nurtujące je pytania, odkrywając złożoną sieć wspomnień i motywacji, a wszystko to złożyło się na to, kim są teraz. Alma i Becca zdają sobie sprawę, że dowiadując się prawdy i lecząc rodzinną traumę mogą uczynić całe swoje dalsze życie lepszym.

Głosu głównej bohaterce udziela ponownie Rosa Salazar. W obsadzie są także Bob Odenkirk, Angelique Cabral jako Becca i Constance Marie jako Camila.

Premiera nowych odcinków Undone już 29 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Żywi i umarli – nowy thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych od Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.