Paul Rudd w obsadzie 3. sezonu Zbrodni po sąsiedzku

}

Data: 23 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Świetna komedia kryminalna z gwiazdorską obsadą od Hulu właśnie zyskała nowego aktora w swoim trzecim już sezonie. Do obsady dołączył Paul Rudd, który epizodycznie pojawił się w finale drugiej serii.

Rudd wcielił się w aktora Ben Glenroy’a, który występował w nowej sztuce Olivera Putnama, którego portretuje Martin Short. Glenroy prawdopodobnie wcieli się w ofiarę kolejnego morderstwa. W finale drugiej serii widzieliśmy go bowiem jak chwilę po wejściu na scenę pada martwy przed przerażoną publicznością.

Jak twierdzi współtwórca serialu John Hoffman będący jeszcze na etapie pisania scenariusza sezon trzeci ma być wyjatkowo zakręcony i pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Bohater Rudda jak na razie jest wyjątkowo barwny i będzie on źródłem wielu pytań.

Zbrodnie po sąsiedzku to serial, który opowiada historię trójki nieznajomych, których łączy jedno hobby. Mają oni obsesję na punkcie badania tajemnic prawdziwych zbrodni. To powoduje, że łączą siły i starają się rozwiązywać zagadki morderstw, co często wplątuje ich w niebezpieczne sytuacje. W rolach głównych Steve Msrtin, Selena Gomez i Martin Short.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.