Przeznaczenie: Saga Winx – oficjalny zwiastun 2. sezonu

}

Data: 23 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował polski zwiastun drugiego sezonu młodzieżowego serialu o czarach – Przeznaczenie: Saga Winx. Będzie się działo!

Czas na powrót do szkoły. W Alfei wiele się zmieniło i trzeba odnaleźć się w nowej rzeczywistości! Czas na nową magię, nowe miłości, nowe twarze i nowe zagrożenia, które kryją się w mroku…

Uczennice Alfei muszą ochronić Solarię przed potężnymi wrogami, którzy mogli już przeniknąć do szkoły, podczas gdy Bloom próbuje zapanować nad swoimi mocami.

Przeznaczenie: Saga Winx to aktorska wersja włoskiej, bardzo popularnej kreskówki. Główne bohaterki to nastoletnie przyjaciółki, które poznają świat magii, rywalizacji i miłości, ucząc się panowania nad swoimi niecodziennymi mocami w wyjątkowej szkole z internatem – Alfea. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu.

Premiera drugiego sezonu już 16 września!

Kto czeka?

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kakegurui Twin – zwiastun anime będącego spin-offem Kakegurui

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.