Ferajna z Baker Street na oficjalnym zwiastunie!

16 marca 2021 | Newsy

Platforma Netflix zdecydowała, że wreszcie przyszedł czas na pełny zwiastun serialu Ferajna z Baker Street. Nie ma co ukrywać doczekaliśmy się go bardzo późno, bo zaledwie na 10 dni przed premierą produkcji.

Oto ferajna z Baker Street: Bea, Jessie, Billy, Spike i Leo. Dołącz do tej barwnej ekipy, by razem z nią odkrywać demoniczne tajemnice wiktoriańskiego Londynu na zlecenie nikczemnego doktora Watsona i jego enigmatycznego wspólnika, Sherlocka Holmesa.

Kiedy badane sprawy przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie członkowie tej ferajny będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale i cały świat.

Premiera serialu już 26 marca 2021 roku. Pierwszy sezon Ferajny z Baker Street składa się z ośmiu epizodów.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Doktor Who – zobaczcie zapowiedź odcinka specjalnego!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram