Outlander dostaje odnowienie na 7. sezon!

}

Data: 15 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Hitowy serial stacji Starz, który w naszym kraju dostępny jest na platformie Netflix dostaje odnowienie na 7. sezon, jeszcze przed premierą szóstego.

Fabułą kolejnej serii opierać będzie się na siódmej z kolei książce z serii powieści Diany Gabaldon noszącej tytuł Kość z kości (z ang. An Echo in the Bone). Zaplanowanych zostało 12 epizodów.

Zdjęcia do szóstego sezonu dopiero niedawno się rozpoczęły. Zostały one opóźnione ze względu na panującą pandemię.

W piątym sezonie widzieliśmy jak Claire uciekła przed Lionelem Brownem. Jednak do wojny o niepodległość coraz bliżej i Claire i Jamie będą musieli podjąć trudne decyzje dotyczące przyszłości ich rodziny.

Szósty sezon ukaże nam dalsze losy Claire i Jamiego, którzy w kolonialnej Ameryce walczą o ochronę tego co kochają. Ustanowienie domu w Nowym Świecie nie jest łatwe, szczególnie w dzikich rejonach Północnej Karoliny i w okresie dramatycznych wstrząsów politycznych.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Wybrzeże Moskitów odnowione na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.