Finałowy zwiastun serialu The Falcon and the Winter Soldier

}

Data: 16 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Przed piątkową premierą nowego serialu należącego do MCU, Disney + opublikował finałowy zwiastun The Falcom and the Winter Soldier. Możecie zobaczyć go poniżej. Spodziewajcie się pełnego akcji materiału.

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi.  Ten jednak okazuje się nie być jeszcze gotowym na przejęcie po nim tej odpowiedzialności, a rząd chce, aby kostium Kapitana Ameryki przywdział ktoś zupełnie nowy – John Walker. Wilson musi współdziałać z Zimowym Żołnierzem, aby móc efektywnie walczyć z złoczyńcami i chronić dziedzictwo Kapitana Ameryki.

The Falcon and the Winter Soldier ukaże nam klasyczne podejście do superbohaterów, takie do jakiego przyzwyczaił nas Marvel. Nie zabraknie również charakterystycznego poczucia humoru połączonego z nietuzinkową akcją.

Premiera serialu już 19 marca 2021 roku. Składa się on z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and the Winter Soldier na nowym spocie telewizyjnym!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.