Doktor Who – zobaczcie zapowiedź odcinka specjalnego!

30 listopada 2020 | Newsy

Z okazji zbliżającego się świątecznego czasu stacja BBC America nakręciła specjalny odcinek serialu Doktor Who. Nosi on tytuł Doctor Who: Revolution of the Daleks i wyemitowany zostanie w Nowy Rok.

Jodie Whittaker jako Trzynasty doktor wzięta została do niewoli i jej towarzysze muszą znaleźć sposó na obronę Ziemi podczas jej nieobecności. Zespół łączy siły z kapitanem Jackiem Harknessem, aby pokonać Daleków, których rząd Wielkiej Brytanii używa jako dronów obronnych.

W kapitana Jacka wcieli się ponownie John Barrowman. W obsadzie zobaczymy także Dame Harriet Walkerm Chrisa Notha i Nathana Stewarta-Jarretta.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  13 powodów - Katherine Langford nie zagra w kolejnym sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!