w

Fear the Walking Dead – kolejne crossovery?

fear the walking dead

Nadchodzący piąty sezon prequela i spin-offa The Walking Dead ze swoją fabułą coraz bardziej zbliża się do pierwowzoru. Oba seriale zaczynają się scalać chociażby przez występowanie w nich tych samych bohaterów.

Jakiś czas temu z The Walking Dead do Fear the Walking Dead przeszedł Lennie James wcielający się w rolę Morgana, a teraz zmiany dokonał Austin Amelio odgrywajacy Dwighta. Scott Gimple, scenarzysta obu seriali, zasugerował, że Fear the Walking Dead będzie kontynuował fabułę wywodzącą się z The Walking Dead. Zdradził także, że możemy spodziewać się coraz więcej crossoverów, dzięki którym oba seriale będzie można tak powiązać ze sobą, aby stworzyć jedno wielkie uniwersum.

Zapowiadane są także prace nad trylogią filmów, które miałyby opowiadać historię Ricka Grimes’a, który zniknął porwany przez tajemniczych ludzi.

Piąty sezon Fear the Walking Dead zadebiutuje już 2 czerwca.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16524 1.7 150x150

Zadzwoń do Saula sezon 5. – na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

the walking dead season 9 images 9 600x400 150x150

The Walking Dead dostanie kolejny spin-off!