The Walking Dead dostanie kolejny spin-off!

Stacja AMC ogłosiła, iż doszło do zamówienia kolejnego spin-offu The Walking Dead. Projekt ten ma skupić się wokół dwóch młodych kobiet. Jego premiera zapowiadana jest na 2020 roku, a zdjęcia rozpoczną się latem tego roku w Wirginii.

Będzie to już trzeci serial rozgrywający się w świecie opanowanym przed hordy zombie jaki poznaliśmy w The Walking Dead. Pierwszym spin-offem i zarazem prequelem jest Fear the Walking Dead. Możliwe, iż nowa produkcja podobnie jak poprzednia również będzie crossoverem i spoi całą historię, o czym wspominał Scott Gimple, a my pisaliśmy o tym wczoraj.

Nowy spin-off nie posiada jeszcze tytułu, ale wiemy, że składał się będzie z 10. odcinków, a za jego produkcję odpowiada Gimple wraz z Mattem Negretem, który będzie także scenarzystą i showrunnerem. Poznamy nowy fragment świata opartego na komiksach Roberta Kirkmana. Opowiadać ma on o pierwszym pokoleniu, które dojrzało w czasie apokalipsy. Zobaczymy jak świat w jakim przyszło im dorastać zmienił ich osobowość. Jedni stali się bohaterami, a inni złoczyńcami, a pewne jest to, że wszyscy zostali odmienieni.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.