Zadzwoń do Saula sezon 5. – na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

}

Data: 6 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Ten spin-off serialu Breaking Bad do tej pory doczekał się 4. sezonów i zamówienia na sezon kolejny. Ostatni odcinek wyemitowany został w zeszłym roku i jak dotąd nie było żadnych nowych informacji, kiedy serial powróci.

Teraz wiemy, że nowych odcinków nie doczekamy się wcześniej niż w 2020 roku. Taką informację podała przedstawicielka AMC Networks – Sarah Barnett. Oświadczyła, iż twórcy produkcji nie zamierzają się śpieszyć i chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby serial przez pośpiech nie stracił na swojej jakości. Drugim powodem są także inne zobowiązania aktorów występujących w serialu.

Głównym bohaterem Zadzwoń do Saula jest Saul Goodman/Jimmy McGill, w tej roli Bob Odenkirk. Akcja serialu dzieje się przed wydarzeniami ukazanymi w Breaking Bad. Dowiadujemy się kim był Saul przed spotkaniem Waltera i to jak z Jimmy’ego zamienił się w Saula. Sezon piąty coraz bardziej przybliża nas do fabuły znanej z oryginalnej produkcji.

Twórcami serialu są Vince Gilligan i Peter Gould. Do obsady należą także Jonathan Banks, Michael McKean, Patrick Fabian, Rhea Seehorn, Michael Mando i Jessie Ennis.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale kryminalne - 25 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.