Euforia – ekipa powróci na plan w 2021 roku, wcześniej czeka nas specjalny odcinek!

}

Data: 22 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Euforia to hitowy serial HBO, który odnowiony został na drugi sezon. Jego gwiazdą jest młoda aktorka Zendaya, która na tegorocznych nagrodach Emmy otrzymała statuetkę dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym właśnie za rolę w tej produkcji.

Jak donoszą zagraniczne media ekipa serialu nie rozpocznie prac na planie drugiego sezonu wcześniej niż w 2021 roku. Jednak dla swoich fanów twórcy produkcji mają również dobrą wiadomość. Ma powstać specjalny odcinek, który wypełni lukę i połączy oba sezony. Data jego premiery nie jest obecnie znana.

Serial ten opowiada o uzależnieniu nastolatków od narkotyków. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia uzależniona Rue, która szuka swojej drogi życiowej i płciowej tożsamości. Jej życie zmienia się kiedy poznaje transseksualną dziewczyną, która przybyła do miasta.

Pierwszy sezon zadebiutował w połowie 2019 roku i składa się z ośmiu epizodów. Na drugi z pewnością przyjdzie poczekać nam co najmniej do 2022 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Euforia – zwiastun i plakat pierwszego z dwóch odcinków specjalnych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.