The Falcon and the Winter Soldier oficjalnie opóźniony do 2021 roku!

}

Data: 22 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Były takie pogłoski, ale nic nie było oficjalne. Teraz już wiemy, że z powodu opóźnień w produkcji spowodowanych pandemią koronawirusa, serial The Falcon and the Winter Soldier zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Produkcja ta miała być pierwszą z tych marvelowskich, które pojawią się na platformie Disney+. Tak się jednak nie stanie. Produkcję ukończył serial WandaVision i to on otworzy czwartą erę Marvela.

Niedawno ekipa serialu powróciła na plan w Atlancie w stanie Georgia, ale materiału jaki został jeszcze do nakręcenia jest naprawdę dużo. Tym bardziej, iż ekipa musi także powrócić do Pragi, gdzie sfilmowana ma zostać znaczna część pozostałego materiału.

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi. Do swoich ról powrócą Anthony Mackie jako Sam Wilson aka Falcon i Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka Zimowy Żołnierz.

Źródło: comicbookmovie

ZOBACZ TEŻ  Fargo sezon 4. - znamy datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.