Endlings sezon 2. – zwiastun nowej serii hitowego serialu sci-fi Hulu

}

Data: 15 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już dziś w Hulu zadebiutuje drugi sezon serialu science fiction Endlings. W sieci z tej okazji zadebiutował ostatni zwiastun, który zobaczyć możecie poniżej.

Druga seria składa się z 12 odcinków. Akcja serialu rozgrywa się 20 lat w przyszłości. Poznajemy intrygującą historię czwórki nastolatków, którzy odkrywają, iż nie są sami we wszechświecie. Poznają pozaziemską istotę i wraz z nią wyruszają na niesamowitą wyprawę, której celem jest ratowanie wymierających gatunków.

Produkcja ta niesie ze sobą głębokie przesłanie. Porusza tematy takie jak empatia, integracja i siła rodziny. Uczy ochrony gatunków, którym grozi wyginięcie oraz pokazuje młodym widzom, że również i oni mogą coś zmienić i wywrzeć pozytywny wpływ na świat.

endlingss2 new season pre

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tropiciele – HBO Max odnawia serial na piąty sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.