Moon Knight – May Calamawy dołącza do obsady

}

Data: 14 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Aktorka znana z hitowego serialu Hulu Ramy dołącza do obsady superbohaterskiej produkcji Disney+ Moon Knight.

Wystąpi ona u boku Oscara Izaaca. Role obojga na razie nie zostały ujawnione. Za scenariusz Moon Knight odpowiada Jeremy Slater, reżyseruje egipski filmowiec Mohamed Diab.

Serial o przygodach Moon Knighta należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

Powstanie serialu Moon Knight Kevin Feige ogłosił w zeszłym roku wraz z Ms. Marvel i She-Hulk. Cała trójka superbohaterów po raz pierwszy zadebiutuje fabularnie, co poskutkuje z pewnością ich przyszłym pojawieniem się w filmach MCU.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and The Winter Soldier – jest zwiastun i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.