Tropiciele – HBO Max odnawia serial na piąty sezon

10 lutego 2021 | Newsy

Platforma HBO Max zdecydowała się dać zielone światło na produkcję piątego sezonu serialu Tropiciele.

Tropiciele to mroczna komedia z kryminalnymi wątkami. Są tajemnicze zniknięcia, chaotycznie prowadzone śledztwa, błędne oskarżenia, porwania itp. Produkcja znana jest z niczym nie poskromionej satyry na kulturę milenijną.

W czwartym sezonie Dory uwięziona została przez swojego psychopatycznego prześladowcę Chipa, co zmusiło Drew, Elliotta i Portię do ponownego zostania detektywami.

Wcześniej serial emitowany był przez stację TBS. Wraz z trzecim sezonem przeniesiony został do HBO Max.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - w sierpniu ekipa wraca na plan

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram