Emily w Paryżu – data premiery i pierwsza zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Wszystko jest ok. Trzeci sezon Emily w Paryżu powróci na Netflix już w grudniu. W trakcie Tudum zaprezentowany został także pierwszy materiał wideo promujący powracającą produkcję.

Do roli Emily powraca Lily Collins. W trzecim sezonie ujrzymy dalsze losy głównej bohaterki. Emily jest już rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża. Kobieta stoi właśnie na rozdrożu w każdym aspekcie swojego życia. Będzie musiała wybrać z dwóch zupełnie różnych życiowych ścieżek i zadecydować jaka będzie jej przyszłość we Francji. W międzyczasie oczywiście Emily dalej będzie doświadczać zaskakujących i pełnych zwrotów akcji przygód w francuskiej stolicy.

Czy Emily zostanie w Paryżu i rozpocznie pracę we francuskiej agencji Sylvie? Co ze znajomością kobiety z Alfie i Gabrielem? Tego dowiemy się już niedługo.

Premiera 3. sezonu Emily w Paryżu już 21 grudnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Sci-Fi TOP 37

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.