Turbulencje – pełna zapowiedź finałowego sezonu

}

Data: 26 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Czas na ostatnie lądowanie. Netflix prezentuje pełny zwiastun finałowego sezonu serialu Turbulencje.

Produkcja po skasowaniu przez NBC uratowana została przez platformę Netflix, która zdecydowała się odpowiednio zakończyć planowaną na sześć sezonów serię. Właśnie przez to, iż do ujęcia zostało naprawdę wiele materiału, to finałowy sezon podzielony został na dwie części po 10. odcinków każda.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Jak głosi oficjalny opis czwartego sezonu: Dwa lata po brutalnym morderstwie Grace, rodzina Stone’ów jest w rozsypce. Ben nadal opłakuje żonę i poszukuje porwanej córki. Data śmierci pasażerów nieuchronnie się zbliża, a Ci desperacko poszukują drogi wyjścia z tej sytuacji. Cal otrzymuje tajemniczą przesyłkę, której zawartość okaże się kluczem do wyjaśnienia tajemnicy feralnego lotu.

Premiera pierwszej części czwartego sezonu serialu Turbulencje już 4 listopada.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ziemiomorze zostanie zaadaptowane na serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.