Emily w Paryżu – Camille Razat zdradza szczegóły 2. sezonu

}

Data: 22 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają właśnie zdjęcia do drugiego sezonu serialu Netflixa Emily w Paryżu. Zainteresowanie nim podsyciła jedna z gwiazd produkcji Camille Razat, która zdradziła kilka szczegółów odnośnie kontynuacji.

Drugi sezon dostarczyć ma widzom znacznie silniejszych emocji. Fabuła ma być bardziej skomplikowana, niczym rollercoaster. Będzie dużo emocjonujących i chwytających za serce scen. Seria ta będzie o wiele lepsza niż poprzednia, a postać odgrywana przez Camille ma odegrać ważną rolę w drugim sezonie.

W głównej roli powróci Lily Collins. Emily w Paryżu opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć sympatię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

Data premiery 2. sezonu Emily w Paryżu nie jest jeszcze znana, ale mówi się, iż spodziewać możemy się go jeszcze w tym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – zapowiedź serialu od twórcy Seksu w wielkim mieście

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.