Clickbait – zwiastun serialu Netflixa o mrocznej stronie internetu

}

Data: 22 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix wydał oficjalną zapowiedź limitowanego serialu Clickbait, który ukaże nam mroczną stronę mediów społecznościowych.

Ta ośmioodcinkowa serial to fascynujący thriller z grą o wysoką stawkę, który bada sposoby, w jakie napędzane są nasze impulsy w świecie internetu. Ujawni on jak wielka różnica jest pomiędzy światem rzeczywistym, a tym jaki kreujemy wirtualnie.

Clickbait opowie o losach Nicka Brewstera, ojca, męża i brata, który pewnego dnia nagle znika. Niedługo po tym wydarzeniu w internecie pojawia się filmik, na którym pobity Nick trzyma kartkę z napisem – Znęcam się nad kobietami. Przy 5 mln wyświetleń umrę. Nie wiadomo czy to groźba czy wyzwanie? Podczas, gdy wyświetlenia niebezpiecznie zaczynają rosnąć siostra i żona Nicka starają się go odnaleźć. Poszukiwania odkryją jednak ciemną stronę Nicka, o której istnieniu nie mieli pojęcia.

W rolach głównych występują Adrian Grenier, Zoe Kazan i Betty Gabriel. Za serial odpowiadają Tony Ayres i Christian White.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Clickbait – zwiastun serialu Netflixa o internetowych zagrożeniach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.