Elizabeth Olsen jako morderczyni Candy Montgomery w serialu Love and Death

}

Data: 5 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Aktorka Elizabeth Olsen, znana z produkcji Marvela, w których wciela się w Wandę Maximoff, tym razem wystąpi w roli prawdziwej morderczyni Candy Montgomery w serialu Love and Death powstającym dla platformy HBO Max.

Limitowany serial opiera się na książce Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs autorstwa Jima Atkinsona i Joe Boba Briggsa oraz artykułach z ”Texas Monthly”.

Za scenariusz serialu odpowie David E. Kelley, twórca Wielkich kłamstewek. Reżyserią z kolei zajmie się Lesli Linka Glatter, mająca na swoim koncie m.in. serial Homeland i Six. Będzie ona także producentką wykonawczą wraz z Nicole Kidman. Projekt powstaje we współpracy ze studiem Lionsgate.

Love and Death to nie jedyna obecnie powstająca serialowa produkcja o Montgomery. Nas serialem Candy pracuje platforma Hulu. Tam główna rolę zagra Elizabeth Moss.

To wciągająca historia o frustracjach i pragnieniach dwóch kobiet w małym miasteczku, których kulminacją jest straszny akt przemocy. -powiedziała Sarah Aubrey z HBO Max

Candy zabiła siekierą swoją najlepszą przyjaciółkę Betty, gdy ta dowiedziała się, że ma ona romans z jej mężem. Przykładne dwie pary, chodzące razem do kościoła i cieszące się życiem rodzinnym, nagle przestały istnieć, gdy w ruch poszła siekiera…

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hejter Jana Komasy będzie serialem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.