Hejter Jana Komasy będzie serialem!

12 sierpnia 2020 | Newsy

Sala Samobójców. Hejter to uznany polski film w reżyserii Jana Komasy. Teraz jak się okazuje na jego podstawie powstanie serial. Prawa do jego realizacji nabyło HBO.

Najnowszy film Komasy stał się bardzo popularny nie tylko w naszym kraju, ale również i poza jego granicami. Zdobył nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego w konkursie Tribeca 2020 Online Festival. Wraz z końcem lipca trafił także do serwisu Netflix.

Za produkcję serialu odpowiedzą Dan Farah i Roy Lee. Zarówno reżyser Jan Komasa, jak i autor scenariusza Mateusz Pacewicz będą brać udział w powstawaniu serii.

Głównym bohaterem filmu jest Tomek, student prawa, który za plagiat wydalony zostaje z uczelni. Nie przyznaje się jednak do tego i dalej pobiera finansową pomoc od państwa Krasuckich. Kiedy jednak jego oszustwo wychodzi na jaw, chłopak traci ich zaufanie. Przepełniony gniewem Tomek planuje zemstę. Otrzymując pracę w jednej z agencji reklamowych, zaczyna inwigilować Krasuckich.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Kuchnia. Smaczna komedia – nowy serial Polsatu już od września na antenie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!