w

Hejter Jana Komasy będzie serialem!

z25777854ih
kultura.gazeta.pl

Sala Samobójców. Hejter to uznany polski film w reżyserii Jana Komasy. Teraz jak się okazuje na jego podstawie powstanie serial. Prawa do jego realizacji nabyło HBO.

Najnowszy film Komasy stał się bardzo popularny nie tylko w naszym kraju, ale również i poza jego granicami. Zdobył nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego w konkursie Tribeca 2020 Online Festival. Wraz z końcem lipca trafił także do serwisu Netflix.

Za produkcję serialu odpowiedzą Dan Farah i Roy Lee. Zarówno reżyser Jan Komasa, jak i autor scenariusza Mateusz Pacewicz będą brać udział w powstawaniu serii.

Głównym bohaterem filmu jest Tomek, student prawa, który za plagiat wydalony zostaje z uczelni. Nie przyznaje się jednak do tego i dalej pobiera finansową pomoc od państwa Krasuckich. Kiedy jednak jego oszustwo wychodzi na jaw, chłopak traci ich zaufanie. Przepełniony gniewem Tomek planuje zemstę. Otrzymując pracę w jednej z agencji reklamowych, zaczyna inwigilować Krasuckich.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

adria arjona e1544831773535

Cassian Andor – nowa aktorka dołącza do obsady

fresh prince reboot trailer

Bajer z Bel-Air powróci jako serial!