Ferajna z Baker Street anulowana po jednym sezonie

5 maja 2021 | Newsy

Netflix anulował detektywistyczny serial Ferajna z Baker Street po emisji zaledwie jednego sezonu. Powody takiej decyzji platformy nie są znane.

Serial był popularny w serwisie Netflix, trafił na listę TOP10, a na cotygodniowych listach przebojów Nielsena w USA wyprzedził nawet serial The Falcon and the Winter Soldier.

Ferajna z Baker Street zadebiutowała pod koniec marca tego roku. Fabuła serialu skupia się na barwnej ekipie, która odkrywa demoniczne tajemnice wiktoriańskego Londynu na zlecenie nikczemnego doktora Watsona i jego enigmatycznego wspólnika Sherlocka Holmesa.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram