Elif się kończy. Co zastąpi popularny turecki serial?

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Emitowany od 2017 roku turecki serial Elif dobiega końca. Już 18 marca wyemitowany zostanie finałowy, 1165 odcinek.

Oto co się w nim wydarzy? [możliwe spoilery]

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni. Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem. Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Na miejscu Elifa pojawi się kolejny turecki serial. To Zranione ptaki. Jego fabuła osadzona jest w współczesnej Turcji. Poznamy losy Meryem i jej młodszego, przybranego brata Ömera. Chłopiec został podrzucony jej ojcu Durmusowi pięc lat temu. Mężczyzna chciał sprzedać chłopca, został jednak aresztowany. Opiękę nad nim przejęła Meryem. Rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte, a dziewczyna robi wszystko, aby chłopcu niczego nie brakowało. Nie ma pojęcia, że Ömer jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca, Leventa, i został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę w rodzinnym imperium.

ZOBACZ TEŻ  Seriale tureckie - top 10 seriali na TVP VOD

Zranione ptaki oryginalnie liczą 165 1,5 godzinnych odcinków. Epizody emitowane w Polsce będą jednak krótsze, po 45 minut. Premiera 21 marca o godzinie 14:00.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.