Barwy szczęścia odc. 2597-2601 – streszczenia

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeśli jesteście fanami serialu Barwy szczęścia i interesuje Was jak potoczą się dalsze losy serialowych bohaterów to zapraszamy!

Odc. 2597 – W sieci ukazuje się teledysk Witka. Marek jest dumny z syna i składa mu gratulacje. Krystyna jednak na nowo martwi się o wnuka. Jowita spędza całą noc poza domem. Gdy wraca jest jakaś dziwna, a na ciele ma tajemnicze ślady krwi. Nad rzeką Jaworski znajduje zwłoki. Początkowe ustalenia policjantów wskazują na morderstwo. Irenie nie przypadła do gustu randka na motorze i kryzys w związku jej i Tolka nadal trwa.

Odc. 2598 – Jowita jest przesłuchiwana. Nie ma żadnego alibi na czas morderstwa Prota. Sergiusz składa obciążające ją zeznania. Jowita pozostaje w areszcie. Sławka zwraca się z prośbą do Natalii, aby ta zajęła się sprawą jej córki. Olga przygotowuje się do premiery spektaklu. Na kilka godzin przed przedstawieniem, w teatrze zjawia się Ryman, który stara się zastraszyć Aśkę. Grzelakowie nareszcie przeprowadzają się do nowego domu. Szybko odkrywają, że Kuczma dotąd bezkarny, popadł w tarapaty.

Odc. 2599 – Sławka spotyka Sergiusza w miejscu znalezienia ciała Prota. Chłopak przekonany jest o winie Jowity. Matka dziewczyny szuka prawdziwego mordercy. Szok publikuje wywiad z Brunem oraz artykuł o adopcji Tadzia. Amelia i Bożena nie są zadowolone z tego powodu. Ada szantażuje Rafała grożąc mu ujawnieniem prawdy. Kuczma ma dług u groźnych bandytów, przed którymi musi uciekać.

Odc. 2600 – Natalia udaje się do aresztu, gdzie udaje się jej porozmawiać z Jowitą. Poznaje jej wersję zdarzeń. Okazuje się, że dziewczyna przed zabójstwem Prota spożywała alkohol z nieznanym chłopakiem. Hubert zachwycony jest powieścią erotyczną swojej żony. Klara umawia się na spotkanie z wydawcą Piotrem Jareckim. Beata rozpoczyna pracę w szkole. Kujawiak od początku chce nawiązać bliski kontakt z nową nauczycielką, jednocześnie zniechęcając ją do Niedzielskiej.

ZOBACZ TEŻ  Legion - powstaje 3 sezon

Odc. 2601 – Iwona wybiera się do szpitala po Tomasza. Na miejscu zastaje jednak Wiktora i Grażynę. Dawna miłość mężczyzny wyraźnie zabiega o jego względy. Gdy Tomek i Iwona zostają w końcu sami, mężczyzna zadaje ukochanej ważne pytanie. Klara ma spotkać się z Adlerową w sądzie na ogłoszeniu wyroku. Przed rozprawą kobieta zjawia się w jej domu z propozycją ugody. Klara i Hubert rozważają przyjęcie pieniędzy. Policja informuje Natalie o nowych informacjach w sprawie morderstwa Prota. Nie są one jednak korzystne dla Jowity. Jaworski zamierza wypowiedzieć umowę Sławce i Justinowi. Nie chce bowiem, by ludzie kojarzyli go ze sprawą zabójstwa.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.