w

The Umbrella Academy sezon 2. – zobaczcie pierwsze zdjęcia

umbrella academy11

Ciekawa opowieść Netflixa o dysfunkcyjnej rodzinie już pod koniec lipca powróci z drugim sezonem. Dla wszystkich tych niemogących doczekać się kolejnych przygód rodzeństwa Hargreeve mamy pierwsze zdjęcia z planu, jakie opublikował Netflix i jeden z aktorów serialu David Castaneda.

The Umbrella Academy opiera się na komiksie Gerarda Way’a, który zilustrowany został przez Gabriela Ba. Serial skupia się na grupie siedmiorga dzieci adoptowanych przez miliardera, który w planach ma przygotowanie ich do misji jaką będzie ocalenie świata. Po wejściu dzieci w wiek nastoletni ich więzi osłabły i każdy z członków rodziny poszedł w swoją stronę. Jednak po niespodziewanej śmierci Hargreeve’a sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt próbując rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca.

Sezon pierwszy zakończył się cliffhangerem, kiedy to rodzeństwo uciekało przed apokalipsą. Teraz każdy z nich znajduje się w innym czasie i w innym miejscu. Muszą ponownie się zjednoczyć, aby zapobiec nuklarnej katastrofie, która miała miejsce w teraźniejszości.

umbrella academy11
umbrella academy10
umbrella academy7
umbrella academy4

Premiera nowych epizodów już 31 lipca br. na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

debramessing 150x150

East Wing – Debra Messing gwiazdą nowej komedii Starz

hanna 150x150

Hanna sezon 2. – szkolona na zabójczynię nastolatka powraca