Dziecko – serial będący połączeniem komedii i horroru już dostępny na HBO Max

}

Data: 25 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dziecko to mroczne i jednocześnie zabawne spojrzenie na macierzyństwo z perspektywy kobiety, która nie chce być matką. W głównej roli Natashy zagrała Michelle De Swarte – laureatka nagrody dla najlepszej aktorki za tę rolę podczas tegorocznego festiwalu Series Mania. Pierwszy odcinek serialu jest już dostępny w HBO Max.

W serialu Dziecko Michelle De Swarte występuje w roli 38-letniej Natashy, która jest wściekła, że ​​wszyscy jej najbliżsi przyjaciele mają dzieci. Ale kiedy niespodziewanie w jej życiu pojawia się dziecko, jej życie nagle dramatycznie się zmienia. Kontrolujące, manipulujące, ale też niesamowicie urocze dziecko zmienia życie głównej bohaterki w surrealistyczny horror. Kiedy kobieta odkrywa prawdziwą naturę swojego dziecka, podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się go. Ona nie chce dziecka, ale dziecko zdecydowanie pragnie jej.

dziecko 2 1000

W produkcji występują także: Amira Ghazalla jako Pani Eaves, 70-letnia chodząca zagadka, która ostatnie pięćdziesiąt lat spędziła, mieszkając w samochodzie i wydaje się być wszędzie tam, gdzie akurat jest dziecko oraz Amber Grappy w roli Bobbi, młodszej siostry Natashy, która niczego nie pragnie bardziej, jak tylko zostać rodzicem, który będzie dawać miłość i ją otrzymywać.

W pozostałych rolach zagrali: Patrice Naiambana jako ojciec Natashy – Lyle, Sinéad Cusack jako jej matka Barbara, Shvorne Marks jako Mags, Isy Suttie jako Rita, Tanya Reynolds jako Helen, Seyan Sarvan jako Nour, Karl Davies jako Jack i Divian Ladwa jako Fooze.

Serial Dziecko jest koprodukcją HBO i SKY, wyprodukowaną dla tych spółek przez firmy SISTER (seriale HBO Czarnobyl, Ogrodnicy) oraz Proverbial Pictures.

Pierwszy odcinek serialu Dziecko jest już dostępny w HBO Max. Kolejne odcinki będą dodawane w każdy poniedziałek, zaczynając od dziś, tj. 25 kwietnia. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  The Staircase – pierwsza zapowiedź serialu o Michaelu Petersonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.