Barwy szczęścia odc. 2622-2626 – streszczenia

}

Data: 23 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Co dalej u bohaterów serialu Barwy szczęścia? Ciekawi? Zapraszamy.

Odc. 2622 – Klara bierze udział w odważnej sesji zdjęciowej. Ma ona promować jej nową książkę i rozpalić zmysły czytelników. Szef marketingu wydawnictwa, z którym Klara współpracuje jej zachwycony jej nowym wcieleniem. Dziewczyna bowiem napisała powieść pod pseudonimem Julia Armand. Kasia wspiera Basię po tym jak za jednym zamachem straciła nie tylko męża, ale i kontant z synem i wnukiem. Jola i Justyna odkrywają, że przestała ona brać leki na serce, nie je i źle sypia. Herman chce dowiedzieć się szczegółów o chorobie dwubiegunowej. Mężczyzna obawia się czy jego nowy związek ma przyszłość. Kacper na studiach wpada w kłopoty i szuka pomocy u Natalii.

Odc. 2623 – Kasia poznaje ojca Igora Duszyńskiego, jednego ze szkolnych kolegów Ksawerego. Dowiaduje się też, że Łukasz za jej plecami pożyczył pieniądze Vincenzo. Zdenerowowana żąda wyjaśnień. Mężczyzna jednak też coś odkrywa. Okazuje się, że Kasia nie chce powiedzieć mu czegoś co dotyczy Adama. Jola pociesza Basię. Józek dostaje kontrakt i niedługo ma przeprowadzić się do Anglii. Urszula jest zła z tego powodu. Kacper znowu wchodzi w konflikt z kolegą z uczelni – Krysiakiem, który oskarżył go o napaść.

Odc. 2624 – Madzia wpada w tarapaty, gdy wypożyczy klientce suknię, którą Sabina zamówiła na swój ślub. Oliwka cieszy się z powrotu Kajtka do Polski. Basia dalej przeżywa wyjazd syna i wnuczka, zmęczona ciągłymi odwiedzinami znajomych chce być sama. Amelia wygrała eliminacje do muzycznego programu dla seniorów i wkrótce wystąpi w telewizji. Bożena i Bruno zaś przeżywają nagłe zniknięcie Tadzia, który spał w gabinecie Stańskiego.

Odc. 2625 – Tadzio został uprowadzony. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Marcin Kodur. Zmartwionym rodzicom swoje wsparcie oferuje Rafał. O porwaniu dowiaduje się także Sabina. Kobieta w tej sytuacji rozważa odwołanie ślubu. Kajtek spotyka się z Darkiem. Barbara otrzymuje ostatni podarunek od zmarłego męża.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2602-2606 – streszczenia

Odc. 2626 – Policja dalej szuka Tadzia. Bożena oskarża o porwanie syna Rybika. Sabina w dniu swojego ślubu udaje się na grób Tomali, a Kazik przed ceremonią chce porozmawiać z Zuzią. Kajtka niespodziewanie zaś odwiedza Lilly. Aldona idzie na pierwsze zajęcia na studiach, które dopiero co rozpoczęła. Szybko zaprzyjaźnia się z Romą.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.