Night Sky – Piotr Adamczyk w zwiastunie serialu sci-fi od Amazona

}

Data: 25 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała zwiastun serialu science fiction Night Sky, w którym to występuje polski aktor – Piotr Adamczyk.

Fabuła serialu podąża za Irene i Franklinem York, którzy wiele lat temu odkryli na swoim podwórku zakopaną komnatę. Ta w niewytłumaczalny sposób potrafi przenosić na dziwną, opuszczoną planetę. Od tego czasu małżonkowie starannie strzegli swojego sekretu. Pojawienie się jednak w ich życiu pewnego tajemniczego, młodego mężczyzny powoduje, iż cicha i spokojna egzystencja York’ów zmienia się, a tajemnicze komnata, o której myśleli, że wiedza wszystko, okazuje się czymś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali.

Night Sky pochodzi od scenarzysty Holdena Millera. W serialu oprócz Adamczyka występują J.K. Simmons, Sissy Spacek, Chai Hansen, Adam Bartley i Kiah McKirnan. Jest to koprodukcja Amazon Studios i Legendary Television.

Premiera Night Sky już 20 maja 2022 roku. Serial składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  God of War – Amazon chce nakręcić serial na podstawie popularnej serii gier

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.