Dynastia – Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

}

Data: 16 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Można było się tego spodziewać, podobnie jak w oryginalnej Dynastii, aktorka grająca Alexis Carrington dołączy do stałej obsady serialu w 2 sezonie.

Nicollette Sheridan, mniej elegancka, ale bardziej zabawna wersja Alexis Carrington, która pojawiła się w pierwszym sezonie serialu, dołączy do stałej obsady.

Alexis jest zdeterminowana, aby ją szanowano i liczyło się z nią i jej zdaniem. Nikt nie jest bezpieczny. Ona unicestwia typowe granice przyzwoitości i przystaje tylko na to, czego potrzebuje. Jest matką rodu, która paraliżuje i zabawia się w brudną politykę. To jest świetna telewizja. – tak wypowiadała się sama Nicollette Sheridan na temat swojej postaci.

Jednej rzeczy możemy być zatem pewni, Alexis przeżyje pożar i ponownie zacznie czarować na ekranie w kolejnym sezonie.

ZOBACZ TEŻ  Królowe oper mydlanych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.