Dynastia

Dynastia – Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

16 maja 2018 | Newsy

Można było się tego spodziewać, podobnie jak w oryginalnej Dynastii, aktorka grająca Alexis Carrington dołączy do stałej obsady serialu w 2 sezonie.

Nicollette Sheridan, mniej elegancka, ale bardziej zabawna wersja Alexis Carrington, która pojawiła się w pierwszym sezonie serialu, dołączy do stałej obsady.

Alexis jest zdeterminowana, aby ją szanowano i liczyło się z nią i jej zdaniem. Nikt nie jest bezpieczny. Ona unicestwia typowe granice przyzwoitości i przystaje tylko na to, czego potrzebuje. Jest matką rodu, która paraliżuje i zabawia się w brudną politykę. To jest świetna telewizja. – tak wypowiadała się sama Nicollette Sheridan na temat swojej postaci.

Jednej rzeczy możemy być zatem pewni, Alexis przeżyje pożar i ponownie zacznie czarować na ekranie w kolejnym sezonie.

ZOBACZ TEŻ  Królowe oper mydlanych

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram