w

Dynastia – Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

Dynastia

Można było się tego spodziewać, podobnie jak w oryginalnej Dynastii, aktorka grająca Alexis Carrington dołączy do stałej obsady serialu w 2 sezonie.

Nicollette Sheridan, mniej elegancka, ale bardziej zabawna wersja Alexis Carrington, która pojawiła się w pierwszym sezonie serialu, dołączy do stałej obsady.

Alexis jest zdeterminowana, aby ją szanowano i liczyło się z nią i jej zdaniem. Nikt nie jest bezpieczny. Ona unicestwia typowe granice przyzwoitości i przystaje tylko na to, czego potrzebuje. Jest matką rodu, która paraliżuje i zabawia się w brudną politykę. To jest świetna telewizja. – tak wypowiadała się sama Nicollette Sheridan na temat swojej postaci.

Jednej rzeczy możemy być zatem pewni, Alexis przeżyje pożar i ponownie zacznie czarować na ekranie w kolejnym sezonie.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Słodkie Kłamstewka

Słodkie Kłamstewka – sprawdźcie trailer spinoffu serialu [The Perfectionists]

Lucyfer

Lucyfer – czy przy finale wzrosła oglądalność?