Słodkie Kłamstewka

Słodkie Kłamstewka – sprawdźcie trailer spinoffu serialu [The Perfectionists]

15 maja 2018 | Newsy

Czekacie na spinoff Pretty Little Liars, to go otrzymacie! Telewizja Freeform oficjalnie zamówiła serię, a co więcej – pokazała oficjalny trailer.

Pierwszy sezon The Perfectionists będzie liczył 10-odcinków. Swoje role ponownie odegrają w nim Sasha Pieterse oraz Janel Parrish, zmienią jednak miasto, w którym pojawi się nowa tajemnica.

Podobnie jak Słodkie Kłamstewka, spinoff oparty jest na książkach Sary Shepard. W serialu pojawią się m.in.: Sofia Carson, Sydney Park, Eli Brown, Kelly Rutherford, Graeme Thomas King oraz Hayley Erin.

Trailer serialu poniżej:

ZOBACZ TEŻ  Seriale młodzieżowe dawniej i dziś - nasze 26 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram