w

Lucyfer – czy przy finale wzrosła oglądalność?

Lucyfer

Jednym z powodów, przez który telewizja FOX anulowała Lucyfera była niska oglądalność. Czy finał sezonu, prawdopodobnie ostatni odcinek serialu, został bardziej doceniony przez widzów?

Być może fakt, że był to finał sezonu lub anulowanie serialu, przyniosło to wzrost oglądalności. Poniedziałkowy, wieńczący sezon odcinek obejrzało 3,23 miliony widzów, ze wskaźnikiem 0,8 w grupie docelowej. Jest to największy skok oglądalności od 19 marca i najlepszy wskaźnik demograficzny z 5 ostatnich epizodów.

Na wznowienie serialu przez FOX prawdopodobnie nie ma co liczyć, powstała jednak petycja o zachowaniu i przeniesieniu serialu do innej stacji telewizyjnej lub serwisu streamingowego – #SaveLucifer – możecie ją podpisać tutaj.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dynastia

Dynastia – Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

Syrena

Syrena – 2 sezon serialu został zatwierdzony