Bajer z Bel-Air – obsadzono główną rolę

1 września 2021 | Newsy

Dla platformy Peacock powstaje reboot serialu Bajer z Bel-Air. Produkcja nosi tytuł The Fresh Prince of Bel-Air. Projekt jest obecnie na etapie kompletowania obsady. W głównej roli obsadzono nowicjusza Jabari Banksa.

Banks wcieli się w Willa, którego w oryginalnym sitcomie odgrywał Will Smith. Akcja rebootu rozegra się we współczesnej Ameryce. Serial opowie o skomplikowanej podróży Willa z ulic zachodniej Filadelfii do zamkniętych bogatych rezydencji dzielnicy Bel-Air.

Peacock od razu złożył zamówienie na dwa sezony.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Żegnamy Jane the Virgin, iZombie i Crazy Ex-Girlfriend [Nowa ramówka CW]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram