Doom Patrol – pierwsza zapowiedź 3. sezonu

}

Data: 10 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max opublikowała pierwszą zapowiedź oczekiwanego 3. sezonu serialu Doom Patrol. Oparta na komiksach DC seria powrócić ma już w przyszłym miesiącu.

Doom Patrol to serial należący do uniwersum DC, który z platformy DC Universe przeszedł do HBO Max. Na Doom Patrol składają się superbohaterowie, których moce związane są z ich straszliwymi doświadczeniami z przeszłości. Każdy z nich przeżył okropny wypadek bądź był poddany eksperymentom. Teraz jako grupa wyrzutków pod wodzą doktora Nilesa Cauldera bronią Ziemi i ludzi.

Nowa seria ukaże nam dalsze losy bohaterów po tym, jak w finale drugiego sezonu zmierzyli się z Candlemakerem. Superbohaterowie stają na rozdrożu i muszą zdecydować kim są i kim chcą być. Sprawy skomplikuje pojawienie się Madame Rouge, która przybywa z bardzo konkretną misją. Jej problemem jest jednak to, iż jej nie pamięta…

Z nowych twarzy ujrzymy Michelle Gomez jako Madame Rouge, grupę Sisterhood of Dada, której członków odegrają Micah Joe Parker, Wynn Everett, Miles Mussenden, Anita Kalathara i Gina Hiraizumi.

Premiera 3. sezonu Doom Patrol 23 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol sezon 3. - pełny zwiastun serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.