Nauki niezbyt ścisłe – zapowiedź 4. sezonu

10 sierpnia 2021 | Newsy

Peacock opublikował pełny zwiastun czwartego sezonu komediowego hitu Nauki niezbyt ścisłe. Serial z nowymi odcinkami powrócić ma już 2 września.

Czwarty sezon składa się z ośmiu epizodów, które na Peacock zadebiutują w jednym czasie.

Serial opowiada o Jacku, profesorze filozofii, który traci pracę na Uniwersytecie Harvarda. Nie ma wyjścia, rozpoczyna pracę jako nauczyciel biologii w szkole średniej. Jack postanawia wykorzystać swoich uczniów, aby odpłacić ludziom, którzy go skrzywdzili.

Spodziewać możemy się gościnnego występy Bruce’a Campbella, który wcieli się w Johna Griffina, ojca Jacka, do tej pory nieobecnego w jego życiu. Do roli sfrustrowanego Jacka powraca Glenn Howerton.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Deuce (Kroniki Times Square) - zwiastun 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram